Nem sikerült a Paks ellen a bravúr

Fotó: Erdős Csaba

A kora délután kezdődött mérkőzést már az beárnyékolta, hogy a DSE kapusa sem volt egészséges, és több meghatározó játékos sérüléssel bajlódott. A nagyrészt kiegyenlített játékot a DSE gólja szakította meg, ahol Molnár Kitti révén a 12. percben megszerezték a vezetést a hazaiak 1:0 Nem sokáig örülhettek a hazai szurkolók, hiszen a vendégek három perc után, Fejes Boglárka több próbálkozása után betalált 1:1 Öt perc után jött a vendégek fordító gólja, amit a 20. percben szereztek 1:2.

A szünet után az amúgy sem teljesen egészséges DSE kapusát le kellet cserélni. A térfél csere után hamarjában gólt szereztek a paksiak, (1:3) melyre még a 30. percben volt válasza Molnár Kittinek, (2:3) de rá egy percre a vendégek beállították a 2:4-es végeredményt.

Női Futsal NB II.

Dévaványai SE – Atomerőmű SE Paks 2:4 (1:2)
Gyomaendrőd, Varga Lajos Sportcsarnok
Vezette: Boda László
Gólszerző: Molnár Kitti 12., 30. Ill. Fejes Bianka 15., Debreceni Kata 20., Sajabó Boglárka 23., 31.

Dévaványai SE: Szabó Anikó, Molnár Kitti, Nagy Zita, Szabó Tünde Imola, Tóth Noémi Csere: Takács Erika, Beinschróth Kitti, Zeller Anita, Bereczki Dorina, Furka Júlia Edző: Ugrai Csilla

Atomerőmű SE Paks: Blesz Nikoletta, Debreceni Kata, Klézli Szandra, Sajabó Boglárka, Trapp Enikő Csere: Fejes Bianka, Fritz Fanny Edző: Horváth György