Ezúttal nem sikerült a továbbjutás

Kurai Niki három gólja is kevésnek bizonyult a Paks ellen. Fotó: Tóth László

A Paks otthonában 6:4 arányú vereséget szenvedtünk, így nem sikerült kiharcolni a továbbjutást a Magyar Kupában.

Becsülettel küzdöttünk, de ellenfelünk remekül használta ki a hibáinkat. Rögtön az első félidőben egy szerencsétlen öngóllal indult a találkozó, amit azonban sikerült még javítani az első játékrészben. Számtalan helyzetünk maradt ki ezen a napon is, amiért nagyon bosszúsak lehetünk, hiszen ha továbbra sem tudjuk értékesíteni a helyzeteinket úgy nehéz meccset nyerni..

A félidőben 1-1 állt az eredményjelzőn. A hajnal 5 órai indulás, valamint a 4 órás utazás sajnos nagyon sokat kivett a csapatból, a második félidőben zsinórban 3 gólt kaptunk. A játékvezetők is rendre ellenünk ítéltek, melynek eredményeképpen ellenfelünk 3 kisbüntetőt végezhetett el. Legújabb játékosunknak Kurai Nikolettnek igazán jól sikerült a bemutatkozás, azonban hiába triplázott a mérkőzésen, Molnár Kitti találatával kiegészülve is már csak kozmetikázni tudták az eredményt.

Gratulálunk és további sok sikert kívánunk a Paks csapatának, most ők bizonyultak jobbnak!

A hétvégén hazai pályán folytatódik a bajnokság, Szombaton 17:00 órától a Csorvás csapatát fogadjuk!