Egygólos győzelem Csanádapácán

Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, mindkét csapatnak volt helyzetei, de ezek rendszerint kimaradttak. A második félidőben már fölényben játszottak a vendégek, így a 88. percben Bányai lövése elakadt egy védőben, majd ismét Bányai elé került a labda, aki röviden passzol Kovács Ferencz-hez, aki közelről gurított a hálóba 1-0.

Csanádapácai EFC–Dévaványai SE 0–1 (0–0)
Csanádapáca, 66 néző
Vezette: Nagy Zoltán.
Gólszerző: Kovács F. (88.)

Csanádapáca: Demkó – Göcző V., Juhász P., Bozsó M., Matyelka, Hugyecz, Rakonczai, Dajka, Kasza, Balassa, Oláh Á. Csere: Silló N., Németh, Annus R., Gyallai. Edző: Szikora Pál.

Dévaványa: Szász – Pap Á., Meidinger, Papp K., Kovács B., Bányai, Kovács F., Szabó E., Kéki, Marton, Gubucz. Csere: Gál, Szitás, Juhász P., Panyik. Játékos-edző: Bereczki Árpád.

Szikora Pál:

Bereczki Árpád:– Jó iramú mérkőzésen, a második félidő alapján megérdemelten nyertük meg a mérkőzést, egy nagyon jó hazai csapat ellen.