Utolsó percben mentettünk pontot

Igazán izgalmasra sikerült a Berettyóújfalu otthonában játszott mérkőzésünk. A mai napon nagyon nem találtuk az ellenszert ellenfelünk játékára.

Rögtön a 2. percben az újfalu centere emelt a kapuba, melyet ugyanabban a minutumban Balogh Blanka kopírozott le a hazai kapu előtt. A félidőben így 1-1 állással vonultunk az öltözőbe.

A második félidőben is főként a hazai csapat veszélyeztetett, mely a 33. percben érett góllá, amikor újra a Mezei Vill centere villant, ezúttal szabadrúgásból. Aztán az utolsó percekre taktikát váltottunk, letámadtuk a hazai csapatot és végre azzal az elánnal játszottunk, amivel az egész meccsen kellett volna.

Furka Júlia remek oldalberúgása a hazaiak játékosáról 46 másodperccel a játék vége előtt a kapuba vágódott. Talán a bajnokság leggyengébb teljesítményét nyújtva sikerült döntetlenre mentenünk a mérkőzést. Jövőhéten ennél mindenképpen többre lesz szükségünk a Vénusz otthonában. Folytatás jövőhét szombaton!