Medgyesbodzás elleni edzőmérkőzésen szereztünk hazai győzelemet

A nagy hőségben fogadta edzőmérkőzés alkalmával a Medgyesbodzási alakulatot felnőtt csapatunk.

Már az első percekben vezetéshez jutottunk a rutinos Adamecz István révén, aki már a második percben betalált a vendégek hálójába 1-0. Ezt követően kicsit visszahúzódva játszottunk, teret engedve a vendégeknek. A második félidőben többször is próbálkoztak a vendégek, de a kapu előtt nem voltak magabiztosak.

A második félidő 65. percében egy büntetőt is hibáztunk, ami kicsivel később meg is bosszulta magát. A 81. percben sokadik próbálkozás után kiegyenlítettek a vendégek 1-1. Ezt követően mindent beleadva, az utolsó percben újabb találatot szereztünk. Kéki Csaba iramodott meg a bal szélen, védőjét lerázva középre lőtt, amire csapattársa Horváth Bence érkezet, aki nagy erővel lőtt a hálóba 2-1.