Támogassa csapatunkat adója 1%-ával! Adószámunk:
19976653-1-04 Felajánlását a csapat nevében is köszönjük!

Bejelentkezés

Pénteken Körösladányban vendégszerepelt utánpótlás csapatunk

A mérkőzést jól kezdtük Papp Viktor gondolt egy merészet és a kint álló hazai kapus fölött átemelte középkezdés után a labdát 0-1. A 15. percben egy nagyon szép akció futott a baloldalon, majd Hajdú Ádám centerezett pontosan középre ahol Zsila Peti érkezett és kapásból a léc alá lőtt 0-2. A 38. percben Papp Viktor lépett ki a védők között majd 20m-ről a léc alá ívelt a kapus fölött 0-3.

A második félidőben az 58. percben Zsila Peti adott forintos labdát a középen kilépő Papp Viktornak aki nem hibázott ziccerben 0-4. A 85. percben még Papp Krisztián is feliratkozott a góllövők közzé amikor is a bal oldalon kilépet, 2 védőt becsapott és közelről a léc alá bombázott 0-5. Összességében fiataljaink nagyon jól játszva magabiztosan és megérdemelten győzte le a jó játékerőt képviselő körösladányi csapatot!