Időjárás

Vasárnap Mezőberénybe látogatott az U-19-es csapatunk

Csapatunk jól kezdte a mérkőzést egyből magához ragadta az irányítást, aminek meg is lett az eredménye a 11. percben egy kapu elé ívelt labdát előbb Marton Lajos közelről még a kapusba rúgta, a kipattanót, viszont a jó helyen álló Papp Viktor a hálóba lőtte 0-1. A gól után is támadásba maradtak a ványai fiatalok, több ziccer sikerült kialakítani és kihagyni, ill. lőttünk egy szabályosnak látszó gólt amit a játékvezető les?? címén érvénytelenített. A félidőben volt egy egyértelmű 11-es szituáció is amit csak a játékvezető nem látott annak amikor is a védőket lefutó Papp Krisztiánt a 16-oson belül „elkaszálták” ziccerben.

A félidőre úgy mehettünk, hogy a hazaiakra hízelgő volt az eredmény,de félő volt, hogy úgy jár csapatunk mint múlt héten amikor is a sok kihagyott helyzet megbosszulta magát. A második félidőben a 47. percben szögletet végezhettek az a berényi fiatalok amit gólra is váltottak. 1-1.

A kapott gól kicsit vissza vette csapatunkat kiegyenlítetté vált a mérkőzés, a 66. percben szabadrúgáshoz jutottunk olyan 17-18m-re a hazai kaputól a tizenhatos bal sarka közeléből. A labda mögé Papp Viktor állt és védhetetlenül a bal felfő sarokba csavarta a pöttyest.1-2. A 69. percben a kitámadó és kicsit elfáradó hazaiakat sikerül lekontrázni amikor is Papp Krisztián kapott jó labdát és futott le mindenkit majd a kapust is kicselezve lőtt a hálóba 1-3.

A 84. percben még válaszoltak a hazaiak amikor is a középen kilépő hazai támadó a kapunkba gurított 2-3. A 85., és a 87. percben újra sikerült lekontrázni a hazai csapatot és Papp Viktor megszerezte 3. és 4. gólját így mester négyest ért el. 2-5 Összességében egy kifejezetten iramos, és színvonalas utánpótlás mérkőzést láthattak a nézők ahol két jól játszó csapat mérkőzött meg! Az eredmény teljesen reális volt ezen a délutánon a ványai csapat 3 góllal jobb volt a hazaiaknál, ezért megérdemelten hozhatta el a 3 bajnoki pontot Mezőberényből.

A csapat minden dicséretet megérdemel,mert a pályára lépő 13 játékos csapatként működve egy remek egyéni teljesítménnyel megspékelve vívta ki ezt a szép győzelmet!

Berényi Gyermek FC (U19) - Dévaványai SE (U19) 2 - 5 (0 - 1)
40 Néző: Játékvezető: Zahorán János Berényi Gyermek FC U19: 1 Rau Zs (21 Pál I 72'), - 2 Fazekas M, 3 Hoffmann B, 5 Durkó L, 6 Rása L, - 7 Balogh G, 8 Hudák G (15 Pázsit A 80'), 10 Fábián B, 11 Weigert N (9 Halász Cs 64'), - 12 Olej T, 13 Balogh Á,,. Edző: Dévaványai SE U19:1 Sági B, - 6 Kovács B, 11 Zsila P, 18 Séllei D,2 Gebnár T (5 Dékány J 71'), - Gál S (15 Stranszki Zs 59'), 10 Marton L, 9 Feke B, 13 Papp D, - 7 Papp K, 19 Papp V,,.Edző: Bereczki Árpád Sérültek és hiányzók: Purger F (sérült), Pap Á (Piros lap), Juhász P (Piros lap), Horváth B, Gubucz V, Nagy Z, Hajdú Á (sérült), Góllövők: Balogh Á 48', Hoffmann B 84', ill: Papp V 11', 66', 85', 87', Papp K 69', Sárga lap: Olej T 86', ill: Zsila P 44', Gyebnár T 52', Marton L 60', Jók: Az egész csapat (Papp V a mezőny legjobbja),