Időjárás

Ifjúsági csapatunk a 3. helyen tanyázó Kondoros csapatához látogatott

Az első félidőben kifejezetten iramos találkozón még nem esett gól, de fiataljaink közelebb álltak a gólszerzéshez, 2 alkalommal is a kapusra vezethettük a labdát,de nem sikerült gólt elérni. A második félidőben is kiegyenlített volt a játék. A 63. percben egy bal oldali kontra után Papp Dávid indította Papp Krisztiánt aki szépen gurította el a labdát a kapus mellett. 0-1.

Sajnos a gól megzavarta csapatunkat, mert kapkodóvá vált a játékunk amit ugyan nem eredményezett hazai helyzeteket,de folyamatosan szögleteket, és bedobásokat végezhettek el a kondorosiak. A 81. és a 84. percben aztán meg is lett az eredménye, mert mindkét alkalommal bal oldalról végezhettek el bedobás a hazai fiatalok, először egyből a jobb felső sarokba csúsztattak, pár percre rá megcsúsztatták és a hosszú oldalon érkező játékos közelről a kapunkba lőtt 1-2. Összességében az éremre pályázó hazaiaktól több helyzetet alakítottunk ki, de a ziccereket, ki is hagytuk. A nagy magasságbeli különbséget a hazaiak gólra váltották ami 3 pontot eredményezett számukra.